Millenium Park – przyszłość Parku Tysiąclecia

Konsultacje społeczne
29 listopada o godzinie 18:00
miejsce: BWA, Zielona Góra, Al. Niepodległości 19

Zapraszamy na ostatnie konsultacje społeczne dotyczące Parku Tysiąclecia. To niepowtarzalna okazja, aby zgłosić swoje pomysły na zmiany w przestrzeni Parku, wyrazić swoje niezadowolenie z obecnego stanu tego miejsca i omówić najczęstsze błędy, które popełniają projektanci i wykonawcy inwestycji.

Jakie odpowiedzi przyniósł kilkumiesięczny projekt zapowiadający rewitalizację Parku Tysiąclecia? Co zdaniem mieszkańców powinno się w nim zmienić? Przez kilka ostatnich miesięcy udało nam się, dzięki Państwa zaangażowaniu, stworzyć pole do dyskusji na temat przyszłości naszego centralnie usytuowanego miejskiego Parku Tysiąclecia. Dzięki tym spotkaniom wiemy już, co należałoby poprawić podczas zaplanowanej tu rewitalizacji. Konsultacje społeczne i warsztaty dały obraz wielu problemów, jakie stoją na drodze do lepszego funkcjonowania tego miejsca i mogą być pretekstem do dyskusji na temat przestrzeni publicznej w ogóle

W załączniku: propozycja logo dla Parku Tysiąclecia/ Studio Grafiki Noviki
organizatorzy: BWA Zielona Góra, Fundacja Salony, Urząd Miasta Zielona Góra
więcej informacji na stronie: milleniumpark.eu
Projekt jest realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta Zielona GóraMożliwość komentowania została wyłączona.