Dzień otwartych pracowni

W niedzielę 9.12. od 15:00 zapraszamy do Fundacji na dzień otwartych pracowni.

W najbliższą niedziele otwarte zostaną wszystkie drzwi pracowni artystów, grafików i architektów dzielących przestrzeń z Fundacją Salony na I piętrze przy ul. Fabrycznej 13. Zachęcamy do udziału w wydarzeniach dla młodszych i starszych oraz do rozmów z Michałem Jankowskim, Jarkiem Jeschke, Magdą Kościańską, Olą Kubiak, Markiem Lalko, Feliksem Marciniakiem, Basią Niemiec.

W programie:

Warsztaty od godziny 15:00:

✗ dla najmłodszych malowanie z Jarkiem Jeschke i Michałem Jankowskim

✗ dla starszych dzieci (umiejących czytać) – warsztaty z ilustracji z Magdą Kościańską

✗ dla młodzieży i dorosłych – warsztaty fotograficzne z lampą błyskową poprowadzi Marek Lalko

16:00 – 18:00 pracownia Oli Kubiak: prezentacja projektu Baraca (realizacja video, opis projektu, zdjęcia)

od 17:00 turniej – piłkarzyki

od 18:00 filmy o artystach z artystami

dodatkowo:

trwa wystawa Łukasza Gawrońskiego I like my I

punkt informacyjny/ dyskusyjny Parku Tysiąclecia, w którym będzie można zasięgnąć informacji na temat projektu, poznać zebrane pomysły mieszkańców oraz podzielić się swoją opinią na temat jego rewitalizacji/ Punkt informacyjny wspiera Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Urząd Miasta Zielona Góra i jest współorganizowany przez Fundację Salony w ramach projektu Dzień Otwartych Pracowni, BWA Zielona Góra oraz New Art Center.
Przy punkcie informacyjnym Parku Tysiąclecia będzie można poznać również nową inicjatywę kulturalną New Art Center.

gotują: Ola Kubiak, Feliks Marciniak, Basia Niemiec i Zarząd
muzykę wybiera Basia Bańda