1% podatku KRS: 0000376581

DOCHODY Z 1% PODATKU PRZEZNACZYMY NA DZIAŁANIA ARTYSTYCZNE

Serdecznie zachęcamy do przekazania 1% podatku na Fundację Salony. W zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać numer KRS: 0000376581.
Dzięki Waszemu wsparciu w 2015 roku udało nam się zrealizować między innymi cykl warsztatów „Żywe kolekcje”, którego przebieg można zobaczyć tutaj:

Od 2011 roku działamy na rzecz artystów i społeczności lokalnych. Prowadzimy warsztaty, konsultacje społeczne, edukujemy młodzież i dorosłych, pracujemy w przestrzeni miasta. Chętnie sięgamy po pomoc ekspertów i wspólnie z mieszkańcami zastanawiamy się nad przyszłością naszych miast.
Dzięki Państwa wsparciu mamy szansę sięgać po środki zewnętrzne i za ich pomocą angażować do naszych działań najlepszych specjalistów – artystów, aktywistów, socjologów, architektów i urbanistów. Po prostu wspólnie możemy więcej!
Dziękujemy za Państwa wsparcie i zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach!
z poważaniem
Zarząd Fundacji Salony