Scenariusze Parku Tysiąclecia

BudCud, BWA Zielona Góra, Fundacja Salony i Urząd Miasta Zielona Góra serdecznie zapraszają na otwarte spotkanie:

SCENARIUSZE PARKU TYSIĄCLECIA

środa, 21.08. godzina 18:00
Miejsce: BWA Zielona Góra, Aleja Niepodległości 19

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Zielonej Góry na konsultacje z architektami pracującymi nad nową koncepcją zagospodarowania parku – Mateuszem Adamczykiem i Agatą Woźniczką z krakowskiego biura BudCud. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną propozycje scenariuszy i kierunków rozwoju Parku Tysiąclecia. Wspólnie będziemy zastanawiać się jakie rozwiązania mogłyby uczynić tą przestrzeń bardziej przyjazną i dostępną dla różnych użytkowników parku. Gorąco zachęcamy do udziału w dyskusji i wyrażenia swoich opinii!

BudCud – biuro architektoniczne, tworzące projekty w dziedzinie architektury i urbanistyki, prowadzone przez Mateusza Adamczyka i Agatę Woźniczka. Swoje projekty tworzą z myślą o przyszłych użytkownikach, odnosząc się do kontekstu, w którym pracują. Do tej pory pracowali między innymi nad projektami: Skweru Bemowo w Warszawie, Osiedla Przyjaźni 2.0. w Warszawie, Skweru Sportów Miejskich w Warszawie, Ekologii Miejskich w Łodzi.
www.budcud.org

Organizatorzy: BudCud, BWA Zielona Góra, Fundacja Salony, Urząd Miasta Zielona Góra

Patroni Medialni: Magazyn Miasta, Res Publica Nowa, Radio Zielona Góra
Spotkanie odbędzie się w ramach projektu: „Park Tysiąclecia. Próby, szkice, scenariusze nowej przestrzeni publicznej”.
Projekt jest realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Austriackiego Forum Kultury w Warszawie oraz przy pomocy finansowej Urzędu Miasta Zielona Góra

Milleniumpark.euMożliwość komentowania została wyłączona.