BAZART. Targi rękodzieła

Polecamy BAZART – inicjatywę młodych lokalnych rzemieślników, którzy zaprezentują swoje produkty w Fundacji Salony już 15 grudnia od godziny 11:

Szeroko pojęta sztuka, moda, akcesoria, dodatki i… słodkości. To wszystko w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki! Przed nami pierwsza edycja targów BAZART, przygotowana przez grupę młodych zapaleńców przy współpracy z zielonogórską Fundacją Salony. Impreza odbędzie się tuż przed Świętami, będzie więc świetną okazją do znalezienia niesztampowych prezentów i niepowtarzalnych świątecznych dekoracji. To propozycja dla wszystkich, którzy szukają fajnych, oryginalnych wytworów ludzkich rąk i mają ochotę spędzić sobotę w luźnej atmosferze.

Czas: sobota, 15 grudnia, godz 11-18
Miejsce: Fundacji Salony, ul. Fabryczna 13b, I piętro

Zapewniamy:
− doborowe towarzystwo :)
− całą masę potencjalnych prezentów gwiazdkowych, których nie znajdziecie w żadnej sieciówce (biżuteria, torby, gadżety wnętrzarskie, zabawki, ozdoby choinkowe, słodkości… i wiele innych)
− o godzinie 13 odbędą się warsztaty dla najmłodszych przygotowane przez zielonogórski Klub Mam
− po godzinie 18 zagra dj Ares

Wystawcy, m.in.: