SZUKAMY WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Szukamy pracowitych, rzetelnych i pomysłowych osób do współpracy. Jeśli lubisz pracować, doskonale radzisz sobie w kontaktach międzyludzkich, a do tego mówisz po angielsku (mile widziany jest też niemiecki) i masz trochę wolnego czasu – wyślij nam swoje CV i napisz jak wyobrażasz sobie swoją pracę w Fundacji Salony. Poszukujemy osób z podstawową wiedzą o aktualnych wydarzeniach w sztuce współczesnej!

Zapewniamy pracę w miłym zespole, zdobycie podstawowych umiejętności w prowadzeniu projektów kulturalnych, gwarantujemy współpracę z ciekawymi artystami i architektami z Polski i zagranicy oraz elastyczne godziny pracy. Nasza oferta obejmuje współpracę przy projekcie Park Tysiąclecia, w galerii, prace wydawnicze i biurowe.

Umożliwiamy także odbycie stażu, praktyk lub wolontariatu.

Fundacja Salony
Ul. Fabryczna 13b