Najbliższe wydarzenia w Letnim Pawilonie

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych w Letnim Pawilonie:

27.07. w godzinach 13:00 – 20:00

FOTO – INTER – AKCJE. Projekt Tomasza Pastyrczyka

Zielonogórska Foto-Inter-Akcja to projekt realizowany przez Tomasza Pastyrczyka we współpracy z Fundacją Salony w ramach pobytu rezydencyjnego.
Projekt stanowi (około) typologiczną podróż przez bardzo bliskie portrety mieszkańców Zielonej Góry, powiązane z ich wypowiedzią na temat miasta, ale nie tylko, bo każdy może zostawić dowolny komentarz. W końcu każdy ma coś do przekazania – a to działanie daje taką możliwość.
Serdecznie zapraszamy do udziału – im więcej portretów tym bardziej różnorodnie i ciekawie!
Wykonane fotografie zostaną opublikowane na stronie: http://fotointerakcja.blogspot.com/ a wybrana część zostanie pokazana na wystawie w Fundacji Salony.

29.07. o godzinie 10:00 Letnie czytanki prowadzi Mediateka Szklana Pułapka – zapraszamy rodziców z dziećmi!

31.07. o godzinie 18:00 Pawilony w przestrzeni publicznej – wystawa i spotkanie z autorką Letniego Pawilonu

1.08. o godzinie 16:00 JOGA POD CHMURKA. Zajęcia poprowadzi Daria Kozera – Deciuk/ JOGANOVA