Konsultacje społeczne w Klubie Mam

8 listopada godzina 17:00
Miejsce: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C.K. Norwida
Al. Wojska Polskiego 9

Konsultacje społeczne to forma otwartych spotkań dla mieszkańców Zielonej Góry, podczas których każdy może zabrać głos na temat aktualnego stanu Parku Tysiąclecia i możliwych scenariuszy jego rozwoju.
Tym razem szczególnie zapraszamy do udziału w spotkaniu rodziców małych dzieci, którzy aktywnie korzystają z miejskich terenów zielonych. Zapytamy z jakimi problemami spotykają się podczas odwiedzin w parku oraz w jaki sposób najlepiej dostosować jego przestrzeń do Państwa potrzeb. Na spotkanie zapraszamy również rodziców rzadko odwiedzających Park Tysiąclecia.
Zachęcamy do podzielenia się z nami własnymi doświadczeniami, które pomogą nam zwrócić uwagę na problemy, dostrzegane przez określone grupy użytkowników.

Spotkanie jest częścią projektu społecznej rewitalizacji Parku Tysiąclecia w Zielonej Górze.
Projekt jest realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta Zielona Góra.

Organizatorzy: BWA Zielona Góra, Fundacja Salony, Urząd Miasta Zielona Góra

Współpraca: Drukarnia Braci Dadyńskich, Klub Mam, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C.K. Nowida
Więcej o projekcie na stronie: www.milleniumpark.eu