Koniec tropików

Finisaż wystawy Swojskie tropiki

13 maja godzina 19:00

Fundacja Salony, ul. Fabryczna 13b, Zielona Góra

Czas wystawy „Swojskie tropiki” w Fundacji niestety dobiega końca. Autorzy – Adam Martyniak i Karolina Włodek przyjadą ponownie do Zielonej Góry, by zaprezentować swoje działania. Zaczynamy krótką prezentacją inicjatyw naszych rezydentów: „Wykwit” – miejsce dla sztuki w domu zamieszkałym przez artystów, prowadzone we współpracy z Karoliną Balcer, Michałem Kamińskim, Michałem Mejnartowiczem, Krzysztofem Rubachem i Anną Wlizło, oraz eksperyment Warstwy realizowany w Wykwicie Jeśli chcecie dowiedzieć się czym żyje młoda scena artystyczna Wrocławia i co wydało się interesujące Wrocławianom w Zielonej Górze, koniecznie musicie nas odwiedzić. Po prezentacji przewidujemy relax finisażowy pod palmą.
Zapraszamy!

Wystawa jest dofinansowana ze środków finansowych Urzędu Miasta Zielona Góra.