Zielona Góra Subiektywnie – nowa mapa Zielonej Góry

7.11.2012 godzina 18:00
miejsce: Fundacja Salony

Serdecznie zapraszamy na spotkanie promocyjne nowej mapy Zielonej Góry, współtworzonej przez artystów, historyków sztuki, kulturoznawców związanych z naszym miastem. Mapa przypomina o ciekawych miejscach, będących często na uboczu głównych ulic Zielonej Góry, pozwala odnaleźć ślady obecności sztuki w przestrzeni publicznej, związane ze znaczącymi dla naszego regionu imprezami kulturalnymi jak „Złote Grono” oraz zwraca uwagę na potencjał wielu miejsc, który może być doceniony i pielęgnowany w kolejnych latach. Subiektywna mapa Zielonej Góry ma służyć zarówno turystom, jak i pozwolić mieszkańcom miasta odkryć je na nowo.

W dyskusji towarzyszącej promocji wezmą udział współtwórcy mapy, m.in.: Romuald Demidenko, Wojciech Kozłowski, Aleksandra Kubiak i Konrad Schiller. Spotkanie poprowadzi Marta Gendera.

Projekt został zrealizowany dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta Zielona Góra.

MAPA- PODGLĄD: