warsztaty fotograficzne

FUNDACJA SALONY, GOPHOTO.PL i LAB 31
zapraszają na pierwsze spotkanie z cyklu warsztatów fotograficznych.
4 listopada będziemy rozmawiać o funkcjach i zasadach działania aparatu a także o różnych obiektywach i ich zastosowaniu.
Tematem tego spotkania będą absolutne podstawy – o których niby wszystko wiemy, ale miewamy czasem wątpliwości o które wstydzimy się zapytać. W ramach „powtórki” skupimy się na takich elementach jak:
1. Budowa aparatu: migawka, przysłona, obiektywy i ich rodzaje.
2. Rodzaje aparatów: lustrzanki, dalmierze,średnioformatowe,bezlusterkowce,hybrydy,kompakty.
3. Obsługa aparatu: czas, przysłona, ogniskowa, ISO, balans bieli, wielkości i rodzaje plików,inne parametry.
4. Fotografowanie:punkty ostrości, autofokus, głębia ostrości, jak zrobić rozmazane tło (bokeh), kadrowanie, kompozycja
Jeśli chcesz wiedzieć jak robić lepsze zdjęcia lub nauczyć się korzystania ze swojego aparatu.
Wpadnij do nas, pokażemy Tobie jak ulepszyć swoje fotografie.
Masz swój aparat? To weź go ze sobą, wtedy łatwiej będzie nam wspólnie pracować.
Warsztaty otwarte są dla wszystkich osób poniżej 30 roku życia.

ORGANIZATORZY: Fundacja Salony, GOPHOTO.PL, LAB31

Fundacja Salony, ul. Fabryczna 13b, Zielona Góra