Plener fotograficzny – Pracownia Edukacji Fotograficznej ZUTW

ŚRODA 14 LISTOPADA GODZINA 11:00
MIEJSCE: PARK TYSIĄCLECIA
PROWADZENIE: PAWEŁ JANCZARUK

W projekt społecznej rewitalizacji włączają się również słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy chcieliby zaprezentować mieszkańcom Zielonej Góry swoją wizję Parku Tysiąclecia. W środę 14 listopada od godziny 11:00 będzie można spotkać ich na terenie Parku z aparatami fotograficznymi, rejestrującymi obecny stan tego miejsca. Zapytaliśmy uczestników o wybranie przyjaznych fragmentów parku jak i tych, które nie sprzyjają odpoczynkowi czy rekreacji. O fotograficznym doświadczeniu Parku Tysiąclecia przez studentów ZUTW będziemy mogli się przekonać podczas spotkania warsztatowego 24 listopada o godzinie 12:00 w Galerii BWA oraz podczas wystawy fotografii w przestrzeni Parku Tysiąclecia w kolejnych miesiącach.

Projekt jest realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta Zielona Góra.
Organizatorzy: BWA Zielona Góra, Fundacja Salony, Urząd Miasta
Zielona Góra


Współpraca: Drukarnia Braci Dadyńskich, Zielonogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C.K. Nowida,
Więcej o projekcie na stronie: www.milleniumpark.euMożliwość komentowania została wyłączona.