Park Wyobrażony

19-20 listopada 2012
Miejsce: Galeria BWA Zielona Góra, Al. Niepodległości 19
Prowadzenie: Ania Szczygłowska i Basia Szulc

To już ostatnie warsztaty z cyklu Park Wyobrażony. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy młodzież z V Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze. Spotkanie będzie stanowiło podsumowanie dotychczas poruszanych zagadnień: Parku Sportu, Parku Sztuki i Parku Rozrywki, a tym samym będzie dążyło do integracji różnych funkcji Parku Tysiąclecia, zależnie od potrzeb jego użytkowników. Wynikiem pracy młodzieży będzie makieta prezentująca nowe pomysły i rozwiązania dla Parku Tysiąclecia.

Cykl warsztatów „Park Wyobrażony” jest realizowany w ramach projektu społecznej rewitalizacji Parku Tysiąclecia w Zielonej Górze.

Projekt jest realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta Zielona Góra.

Organizatorzy: Fundacja Salony, Galeria BWA Zielona Góra, Urząd Miasta Zielona Góra

Współpraca: Austriackie Forum Kultury w Warszawie, Drukarnia Braci Dadyńskich, Fundacja Bęc Zmiana, V Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze

Więcej informacji na stronie:

www.milleniumpark.eu