Otwarte pracownie

Zgodnie z tradycją 15 grudnia otwieramy nasze pracownie dla mieszkańców Zielonej Góry. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych twórczością zielonogórskich artystów. Jak co roku zapewnimy miłą przedświąteczną atmosferę do spotkania przy wspólnym stole. W tym roku do grona artystów dołączą także przedstawiciele Boba Group – Yulia Drozdek i Vasilisa Nezabarom, którzy od listopada są rezydentami Fundacji Salony. Do zobaczenia na Fabrycznej!

W programie między innymi:
*smutny portret na święta (Tomek Pastyrczyk)*
*zdjęcie przy choince (Marek Lalko) *
*wspólne malowanie*
*”Uścisk” Yulii Drozdek*
*performance „The artist is present” Vasilisa Nezabarom*
*artyści gotują*
*wystawa „Animal Corpse”(Dawid Czycz, Michał Jankowski)*
I wiele innych atrakcji

15.12. o godzinie 18:00
Fundacja Salony, ul. Fabryczna 13b, Zielona Góra

Zapraszają artyści: Boba Group (Yulia Drozdek & Vasilisa Nezabarom) Michał Jankowski, Jarek Jeschke, Marek Lalko, Aleksandra Kubiak, Tomasz Pastyrczyk & Fundacja Salony

———–
Традиційно 15 грудня відчиняємо наші майстерні, мешканцям Зеленої Гури. Сердечно запрошуємо всіх зацікавлених творчістю зеленогурських митців. Як завжди влаштуємо приємну святкову атмосферу з цікавими зустрічями за суспільним столом.
Цього року до переліку авторів додалися також Boba-group (Юля Дроздек та Василіса Незабаром), які з листопада є резидентами Fundacji Salony. До зустрічі на Фабричній.
Крім того у програмі:
*сумний портрет на свята*
*фотографії під ялинкою*
*спільне малювання*
*відверті обійми Дроздек*
*перформанс «В присутності автора»*
*художники кулінарять*
*виставка Давіда Чича та Михала Янковського «Animal Corpse»*
Та багато інших розваг.

Запрошують художники: Boba-group (Юля Дроздек, Василіса Незабаром), Михал Янковський, Ярек Єшке, Марек Лялько, Олександра Кубяк, Томаш Пастирчик & Fundasja Salony