Otwarta pracownia – mikrodrukarnia. Zgłoś się na warsztaty!

10-11 listopada 2012 od godziny 11:00
Fundacja Salony
ul. Fabryczna 13b
Zielona Góra

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty drukarskie, podczas których każdy z uczestników będzie miał możliwość zaprojektowania i wykonania własnego zina, czyli niewielkiej, niskonakładowej publikacji. Na dwa dni czytelnia Fundacji Salony zamieni się w mikrodrukarnię i otwartą pracownię, z której uczestnicy będą mogli w pełni korzystać. Do dyspozycji będą: kserokopiarka, komputer, drukarka, skaner, materiały do pisania, rysowania, różne rodzaje papieru, a także przyrządy do cięcia i zszywania.
Warsztaty skierowane są do wszystkich zainteresowanych, jednakże będziemy wdzięczni za wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa na adres f.salony@gmail.com do dnia 9.11.2012. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Pracownia będzie czynna od godz. 11:00.
Warsztaty poprowadzi Grzegorz Kowalczyk.