NOWA KONCEPCJA ZAGOSPODAROWANIA PARKU TYSIĄCLECIA

Serdecznie zapraszamy na konferencje prasową i spotkanie:
30.10.2013
KONFERENCJA PRASOWA W RATUSZU: godzina 12:00
PREZENTACJA PROJEKTU I DYSKUSJA W FUNDACJI SALONY: godzina 18:00

Z wielką radością informujemy, że jest już nowa koncepcja zagospodarowania Parku Tysiąclecia! W związku z tym zapraszamy Państwa serdecznie na konferencję prasową z udziałem Mateusza Adamczyka i Agaty Woźniczki (BudCud/ Kraków), a także przedstawicieli naszego samorządu już w najbliższą środę 30 października o godzinie 12 na spotkanie w sali sesyjnej w zielonogórskim Ratuszu!

Architekci zaprezentują projekt rewitalizacji Parku Tysiąclecia, który powstawał w ostatnich miesiącach.

Organizatorem konferencji jest Urząd Miasta Zielona Góra
Koncepcja zagospodarowania Parku Tysiąclecia powstała na zlecenie Urzędu Miasta Zielona Góra.
Urząd Miasta Zielona Góra planuje poddać teren parku rewitalizacji w latach 2015 – 2016 we współpracy z Miastem Cottbus. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (województwo lubuskie) – Brandenburgia 2007-2013, Fundusz małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu Sprewa Nysa Bóbr oraz budżetu państwa – Pokonywać granice przez wspólne inwestowanie w przyszłość.
———————-
Dla mieszkańców, którzy nie mogą uczestniczyć w konferencji prasowej, przygotowaliśmy dodatkowe spotkanie z Agatą Woźniczką, na którym porozmawiamy o NOWEJ KONCEPCJI zagospodarowania Parku Tysiąclecia. Zapraszamy o 18:00 do Fundacji Salony (ul. Fabryczna 13b, Zielona Góra)

Organizatorami spotkania są:
BudCud
Fundacja Salony
BWA Zielona Góra

Spotkanie w Fundacji Salony obywa się w ramach projektu Park Tysiąclecia. Próby, szkice, scenariusze nowej przestrzeni publicznej”. Projekt jest realizowany dzięki dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Austriackiego Forum Kultury w Warszawie oraz dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta Zielona Góra