Akademia Salony

W związku z dużym zainteresowaniem programem edukacyjnym Fundacji Salony, wychodzimy do Państwa z propozycją trzymiesięcznych kursów rysunku, malarstwa i fotografii oraz historii sztuki i fotografii, które rozpoczną się w połowie kwietnia 2012 roku. Zajęcia będą prowadzone przez artystów, współpracujących z Fundacją: Michała Jankowskiego, Jarka Jeschke, Marka Lalko i Rafała Wilka. Kursy dedykowane są młodzieży oraz dorosłym, będą odbywały się w grupach do 10 osób. Oferujemy Państwu także możliwość podjęcia kursów indywidualnych.

Kursy przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, poznać podstawy rysunku, malarstwa i fotografii, a także dla osób przygotowujących się na studia artystyczne.

Oferujemy Państwu możliwość doboru interesujących Państwa zajęć w dowolnych konfiguracjach, np.:
rysunek + malarstwo + historia sztuki
fotografia + historia fotografii

To Państwo ustalają harmonogram swoich zajęć!

Ceny zaczynają się od 700 zł, ustalamy je w zależności od ilości wybranych przez Państwa zajęć.
Płatności można dokonać z góry lub w dwóch ratach.

Nabór do Akademii trwa do 30 kwietnia.
Kursy rozpoczną się po weekendzie majowym.

osoby zainteresowane uczestnictwem w kursach prosimy o kontakt mailowy: f.salony@gmail.com
na pytania odpowiemy mailowo oraz pod numerem telefonu: 608 600 403