a-i-r pobyt lokalny open call

Jesteś artystą, architektem, grafikiem, fotografem, projektantem? Brakuje Ci miejsca do pracy? Chciałbyś zrealizować z nami ciekawy projekt?  Rusza nowy nabór do pracowni rezydencyjnej w Fundacji Salony. Oferujemy pracownię o powierzchni 42 m2, wsparcie merytoryczne i wkład rzeczowy podczas realizacji projektu. Czas pobytu to 2- 3 miesiące. Koszt wynajęcia pracowni to 450 zł miesięcznie. Na zgłoszenia zawierające portfolio i krótki zarys projektu czekamy do 17 kwietnia. Wszelkie pytania i zgłoszenia wyślij na adres mailowy: f.salony@gmail.com.
* możliwy jest też wynajem pracowni rezydencyjnej dla 2-3 osób

Program lokalnych rezydencji artystycznych przeznaczony jest dla młodych twórców pochodzących w Zielonej Góry i okolic lub z nią związanych. W trakcie pobytu w Fundacji Salony artyści mają możliwość zrealizować i zaprezentować swój autorski projekt w formie wystawy, działań w przestrzeni miasta, warsztatów lub innych działań twórczych. Program jest przeznaczony dla artystów wizualnych, architektów, projektantów i grafików.