Burned out – wystawa w oknach

Burned out
Boba Group, Michał Jankowski, Jarek Jeschke, Aleksandra Ola Kubiak, Marek Lalko
16.05.2020 r. w godzinach 18-22
Budynek przy ul. Fabrycznej 13b, Zielona Góra

Próbujemy pracować, malować, pisać, robić filmy, fotografować i nauczać zdalnie. W czasach pandemicznych przygotowujemy wystawy, które nie wiadomo kiedy i dla kogo się otworzą. Oglądamy wystawy, wykłady i performance on-line. Pracujemy intensywnie, gdy nie opiekujemy się dziećmi, kiedy nie nękają nas czarne myśli. Zapalamy się do nowych pomysłów, które gasną wraz z napływającymi wiadomościami o kolejnych klimatycznych tragediach – pożarach lasów w okolicy, w kraju i na świecie. Niepokoimy się przyszłością świata.

W marcu miał wystartować w Fundacji nowy projekt poświęcony zmianom klimatu, niniejszym informujemy, że się odbędzie. Na początek przygotowaliśmy wystawę zielonogórskich artystów w oknach ich pracowni przy ul. Fabrycznej 13b w Zielonej Górze.

Na wystawę zapraszamy w sobotę 16.05. (dawniej planowaną Noc Muzeów w godzinach 18-22). Zapraszamy przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa – nie zapomnijcie maseczek, zachowajmy odległość. Wernisażu nie będzie.

ilustracja: By Tilo, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=248462Możliwość komentowania została wyłączona.